Bydlení, zahrada, dílna, hobby a doplňkyBydlení, zahrada, dílna, hobby a doplňky

Fototapety

Fototapety na zeď a dvěře snadno a rychle promění a osvěží Váš byt, jídelnu, obývací pokoj, kancelář, klub, restauraci či bar. Papírové a vliesové fototapety jsou vyráběny z kvalitních materiálů, zaručují barevnou stálost, jsou odolné, omyvatelné a částečně i izolují. Všechny námi nabízené fototapety jsou vyráběny v Německu.

Naše nabídka zahrnuje širokou škálu motivů kvalitních fototapet a dekorací, ze které si vybere každý:-) Například obrazové tapety se vzory, ornamenty, geometrickými tvary, abstraktní tvorbou tvořenou pomocí počítačové grafiky, imitací přírodních stěn a zdí tvořených kameny, cihlami, dřevem či rostlinami. Milovníci přírody mohou vybírat mezi pohledy do přírody, záběry z lesů, luk, vodopádů, moří a pláží či pouští a savan. V přírodě nesmí chybět ani zvířata, proč si je nepořídit i domů? Detailní fototapety divoké zvěře (lvi, tygři, sloni, žirafy), ale i domácích mazlíčků (kočky, psi).

Majitelé barů, restaurací a klubů si přijdou na své v kategoriích tapet s tématikou citrusových plodů, jídla a nápojů, sportovních momentek či uměleckých fotografií ženského a mužského těla.

Jednotlivé kategorie fototapet naleznete vlevo a níže. V levém navigačním menu jsou k dispozici nejen kategorie, ale i filtr fototapet (určení, velikost, materiál, cena), který Vám usnadní prohlížení. V případě, že budete potřebovat poradit, neváhejte a kontaktujte nás. Rádi Vám pomůžeme!

Položky 116 z celkem 112

Nastavit vzestupně
na stránku

tabulka  seznam 

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Položky 116 z celkem 112

Nastavit vzestupně
na stránku

tabulka  seznam 

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
TOPlist