vidaXL Bezpečnostní zábrana k postýlce 102 x 42 cm růžová [10101]

SKU
513567
840 Kč 694 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Bezpečnostní dětská zábrana k posteli ochrání vaše batolata během spánku před pádem z postele. Naše zábrany jsou na každé straně vybavené knoflíkem, který umožňuje zábranu chytře sklopit pro snadné ukládání a vyjímání dítěte z postýlky.

Tato bezpečnostní dětská zábrana k posteli ochrání vaše batolata během spánku před pádem z postele.

Naše zábrany jsou na každé straně vybavené knoflíkem, který umožňuje zábranu chytře sklopit pro snadné ukládání a vyjímání dítěte z postýlky. Tento mantinel do postýlky je vhodný pro děti od 18 měsíců do 5 let. Lze ho použít pro všechny postele (kromě paland, dětských postelí, vodních postelí nebo postelí s nafukovacími matracemi) s matracemi o tloušťce 10–20 cm. Tato bezpečnostní zábrana je vyrobena z pratelného polyesterového materiálu a lehké kovové trubky. Lze ji rychle nainstalovat a snadno složit pro skladování.

Vlastnosti

Barva: růžová
Hmotnost: 1,9 kg
Materiál: polyesterová tkanina + kovové trubky, Polyester: 100%
Celková velikost (při plném vysunutí): 102 x 36,5 x 42 cm (D x H x V)

Barvarůžová
VýrobcevidaXL
EAN8718475948810
Produktové číslo výrobce10101

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz