vidaXL Zahradní králikárna/domek pro drobná zvířata 3patrová dřevěná [170161]

SKU
514202
4240 Kč 3504 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Kvalitní králíkárna s 3 patry poskytuje velké útulné místo pro udržení malých zvířat, především roztomilých králíčků. Má mnohostranné využití: hraní, cvičení, školení, nebo prostě pro bezpečné uchovávání vašich domácích zvířat.

Tato kvalitní králíkárna s 3 patry poskytuje velké útulné místo pro udržení malých zvířat, především roztomilých králíčků.

Má mnohostranné využití

hraní, cvičení, školení, nebo prostě pro bezpečné uchovávání vašich domácích zvířat. Tato králíkárna poskytuje vašim mazlíčkům dostatek prostoru pro pohyb, zatímco pevné železné drátěné pletivo pomáhá předcházet škodlivému chování a neočekávaným nehodám. Konstrukce ze železného drátěného pletiva vám zároveň zajišťuje sledování zvířat a zaručuje vašim domácím mazlíčkům dobrý rozhled po okolí a dostatek čerstvého vzduchu. Králíkárna je vyrobena z vysoce kvalitního dřevěného rámu, takže poskytuje pevné a bezpečné přístřeší, které vydrží po celé roky. Její zelená střecha nepropouští déšť a útulný pelíšek uvnitř je skvělý na spaní. Z přízemí vede do patra nakloněná rampa, po které se dá snadno vylézt. Výsuvný zásobník usnadňuje čištění. Dvířka se snadno zavírají a dají se zajistit posuvnou západkou. Tato prostorná králíkárna se 3 patry je ideální pro malá domácí zvířata.

Důležitá poznámka

Doporučujeme umístit králíkárnu pod vhodný přístřešek. Prodloužíte tím její životnost.

Vlastnosti

Celkové rozměry: 80 x 71 x 160 cm (D x Š x V)
Velikost dřevěných dvířek: 25,5 x 34 cm (Š x V)
Rozměry drátěných dveří: 42 x 34 cm (Š x V), 34 x 34,5 cm (Š x V)
Vnitřní rozměry: 68 x 78 x 157,5 cm (Š x H x V)

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8718475871897
Produktové číslo výrobce170161

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz