vidaXL Skleník ocel XL [40618]

SKU
512819
2470 Kč 2041 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Do tohoto fóliovníku se vejde vysoký počet rostlin a květin. Je ideální pro začátečníky i zkušené zahrádkáře. Skleník je pokryt průhlednou zelenu fólií, která velmi dobře propouští světlo pro vaše rostliny a květiny. Je ideální pro začátečníky i zkušené zahrádkáře.

Do tohoto fóliovníku se vejde vysoký počet rostlin a květin.

Je ideální pro začátečníky i zkušené zahrádkáře. Skleník je pokryt průhlednou zelenu fólií, která velmi dobře propouští světlo pro vaše rostliny a květiny. Je ideální pro začátečníky i zkušené zahrádkáře. Fóliovník je také odolný proti potrhání a prakticky nerozbitný, takže je skvělou alternativou tradičních skleněných skleníků. Ocelový lakovaný rám je robustní a pevný, přesto je překvapivě lehký. V přední části jsou dvířka na zip pro snadnější přístup k vašim rostlinám i ventilaci vzduchu. Montáž je snadná bezpečná a nevyžaduje žádné speciální nářadí. Upozorňujeme, že střecha našeho skleníku nevydrží těžkou sněhovou pokrývku.

Vlastnosti

Rozměry: 120 x 240 x 190 cm (Š x D x V)
Barva: Zelená
Materiál rámu: Ocelové trubky s práškovým nástřikem
Počet polic: 2
Materiál: PVC: 100%

Barvazelená
VýrobcevidaXL
EAN8718475837527
Produktové číslo výrobce40618

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz