vidaXL Hydraulický stůl na stříhání psů - výškově nastavitelný, otočný [170171]

SKU
514212
5080 Kč 4198 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Stříhací stůl je ideální jak pro domácnosti, tak i pro profesionály ve stříhání psů. Stůl můžete použít na výstavách a pod. Stůl má protiskluzovou povrchovou úpravu a ocelový rám s práškovým nástřikem. Konzole pro připnutí obojku je nastavitelná.

Tento stříhací stůl je ideální jak pro domácnosti, tak i pro profesionály ve stříhání psů.

Stůl můžete použít na výstavách a pod. Stůl má protiskluzovou povrchovou úpravu a ocelový rám s práškovým nástřikem. Konzole pro připnutí obojku je nastavitelná. Tento profesionální stříhací stůl má široké využití a přinese pohodlí jak vašim miláčkům, tak i vám. Deska stolu s protiskluzovým gumovým povrchem zajistí pohodlný povrch pro vaše miláčky a snadno se desinfikuje. Díky hydraulice si snadno nastavíte výšku stolu. Robustní konzole nejvyšší kvality pro připnutí obojku je výškově nastavitelná a ergonomická. Smyčka konzole udrží mazlíčky v klidu na místě a má vylepšený způsob zapínání. Balení obsahuje 1 x stříhací stůl, 1 x konzole pro připnutí obojku a 1 x smyčka konzole.

Barvačerná
VýrobcevidaXL
EAN8718475874881
Produktové číslo výrobce170171

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz