vidaXL Klec na zvířata / králíkárna s výběhem dřevěná [170346]

SKU
514311
3470 Kč 2868 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Vysoce kvalitní dvoupatrová králíkárna poskytne vašim roztomilým králíčkům a jiným drobným zvířatům útulné útočiště. Dá se používat k mnoha účelům: hře, výcviku nebo jen udržování vašich zvířat v bezpečí.

Tato vysoce kvalitní dvoupatrová králíkárna poskytne vašim roztomilým králíčkům a jiným drobným zvířatům útulné útočiště.

Dá se používat k mnoha účelům

hře, výcviku nebo jen udržování vašich zvířat v bezpečí. Tato klec poskytuje vašim zvířátkům spoustu místa k pohybu, zatímco těsně pletená síť z železného drátu předchází různým vylomeninám a nehodám. Konstrukce z drátěného pletiva vám navíc umožňuje kontrolovat vaše mazlíčky a vašim zvířatům dopřeje oční kontakt s okolím a dostatek čerstvého vzduchu. Tato králíkárna má rám z borového dřeva, takže je pevným a bezpečným ohrazením, které vám vydrží po celá léta. Její zelená střecha chrání zvířata před deštěm a útulná kóje je perfektním místem na spaní. Z přízemí do patra vede žebřík, po kterém se dá snadno vylézt. Dvířka se snadno zavírají. Tato dřevěná klec na králíky je perfektní pro malá zvířata.

Důležitá poznámka

Doporučujeme umístit králíkárnu pod vhodný přístřešek. Prodloužíte tím její životnost.

Vlastnosti

Materiál: jedlové dřevo s nátěrem, překližka
Celkové rozměry: 144 x 100 x 100 cm (D x Š x V)
Vnitřní rozměry: 130 x 85 x 88 cm (Š x H x V)

VAROVÁNÍ: Aby nedošlo k převrácení, je třeba tento produkt upevnit ke zdi přiloženým montážním příslušenstvím.

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8718475969174
Produktové číslo výrobce170346