vidaXL Skládací kovová klec pro psa velikost XL [170218]

SKU
514259
2280 Kč 1884 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Klec je vynikajícím pomocníkem při tréninku a převozu vašeho zvířete. Její unikátní konstrukce je odolná a bezpečná a s její pomocí můžete vybudovat bezpečné útočiště pro vašeho psa kdekoliv v domě. Tato klec má chytrý skládací design, takže nezabere místo, pokud ji zrovna nepoužíváte.

Tato klec je vynikajícím pomocníkem při tréninku a převozu vašeho zvířete.

Její unikátní konstrukce je odolná a bezpečná a s její pomocí můžete vybudovat bezpečné útočiště pro vašeho psa kdekoliv v domě. Tato klec má chytrý skládací design, takže nezabere místo, pokud ji zrovna nepoužíváte. Má 3 pevná dvířka, která poskytují nejen pohodlný přístup, ale zároveň zabrání vašemu psovi před útěkem. Rám, který je vyroben z pevné oceli, dodává kleci na síle a stabilitě, a proto je tato klec jedna z nejpevnějších na trhu. Součástí klece je i odolná podlážka, která se snadno udržuje a čistí. Vzhled této skládací klece je jednoduchý. Její konstrukce je odolná, rezuvzdorná a má pozinkovaný povrch. Má tudíž dlouhou provozní životnost a udrží vaše zvíře v bezpečí. Její kompaktní velikost se hodí na terasy, dvorky nebo do garáží.

Vlastnosti

Materiál klece: pozinkovaná ocel
Rozměry: XL 109 x 70 x 78 cm (D x Š x V)
Vnitřní rozměry: 105 x 68 x 76 cm (Š x H x V)

Barvačerná
VýrobcevidaXL
EAN8718475910770
Produktové číslo výrobce170218

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz