vidaXL Kartotéka s 5 zásuvkami šedá 68,5 cm ocelová [20122]

SKU
514395
2325 Kč 1921 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Kartotéka s jednoduchým, ale zároveň stylovým designem je ideální k ukládání papírů a psacích potřeb, ale zároveň bude skvělým dekorativním doplňkem do vaší kanceláře. Kartotéka má celkem 5 zásuvek, a nabízí tudíž dostatečně velký úložný prostor na utřídění různých složek.

Tato kartotéka s jednoduchým, ale zároveň stylovým designem je ideální k ukládání papírů a psacích potřeb, ale zároveň bude skvělým dekorativním doplňkem do vaší kanceláře.

Kartotéka má celkem 5 zásuvek, a nabízí tudíž dostatečně velký úložný prostor na utřídění různých složek. Je vybavená kolečky na spodní části pro snadné přesouvání. Klasický design této kartotéky se hodí do kanceláří všech stylů. Jelikož je vyrobená z oceli, je nejen robustní, ale také se snadno čistí a udržuje. Montáž je velmi snadná, protože součástí dodávky je veškeré potřebné příslušenství.

Vlastnosti

Barva: šedá
Materiál: ocel
Rozměry: 28 x 41 x 68,5 cm (Š x H x V)
Maximální nosnost na 1 zásuvku: 10 kg

Barvašedá
VýrobcevidaXL
EAN8718475937951
Produktové číslo výrobce20122

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz