vidaXL Masážní křeslo s podnožkou krémové umělá kůže [60276]

SKU
500738
8830 Kč 7298 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Masážní křeslo s 5 různými masážními režimy pro hlavu, šíji, záda a nohy. Masážní body vysílají relaxační vibrace, které si můžete nastavit ve 3 různých intenzitách. Přiloženým ovladačem si můžete vybrat jeden z 5 různých masážních programů (hnětení, klepání, shiatsu, vibrace, automatické).

Masážní křeslo s 5 různými masážními režimy pro hlavu, šíji, záda a nohy.

Masážní body vysílají relaxační vibrace, které si můžete nastavit ve 3 různých intenzitách. Přiloženým ovladačem si můžete vybrat jeden z 5 různých masážních programů (hnětení, klepání, shiatsu, vibrace, automatické). Jednoduchým stisknutím tlačítka spustíte také funkci vyhřívání sedáku pro ještě větší pohodlí a relaxaci. Křeslo je vyrobené ze syntetické kůže krémové barvy a má širokou dřevěnou základnu pro optimální stabilitu. Sedák masážního křesla můžete pohodlně otáčet o 360 stupňů, takže zpravidla není nutné křeslo nikam přemisťovat. Křeslo má také vestavěný časovač pro kontrolu délky masáže. Toto elektrické masážní křeslo má klasický design a nabízí uvolňující vibrační masáž. Můžete si vybrat ze tří stupňů intenzity masáže. Opěradlo křesla se dá sklopit, takže se v něm můžete pohodlně uvolnit i v leže. V tomto elektrickém masážním křesle s vyhřívanými masážními body si užijete mnoho příjemných večerů. Pokud si chcete vychutnat relaxační masáž v pohodlí domova, je toto křeslo pro vás jako stvořené!.

Poznámka

Produkt je vybaven USB konektorem, ale certifikovaný napájecí zdroj 5V USB není součástí dodávky.

Vlastnosti

Barva: krémová
Materiál: dřevěný rám + umělá kůže, Bavlna: 4%, Polyester: 3%, PVC: 93%
Rozměry křesla: 76 x 70 x 97 cm (Š x H x V)
Výška sedáku: 41 cm
Průměr základny: 61 cm
Rozměry podnožky: 41 x 41 x 37 cm (Š x H x V)
Funkce: masáž + nahřívání
Masážní programy: 5 (hnětení, klepání, shiatsu, vibrace, automatický), masáž probíhá pouze prostřednictvím vibrací
Intenzita: nízká, střední nebo vysoká

Barvahnědá (světlá)
EAN8718475806622
Produktové číslo výrobce60276

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz