vidaXL Modrý masážní stůl 2 zóny s hliníkovým rámem [110086]

SKU
513608
3350 Kč 2769 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Skládací masážní stůl se 2 zónami a hliníkovým rámem se výborně hodí k masážím, shiatsu a reiki. Poduška je polstrovaná pěnou s vysokou hustotou, je vysoce pohodlná a odolná vůči dezinfekčním prostředkům a masážnímu oleji. Masážní stůl má opěrku hlavy a 3 opěrky rukou.

Tento skládací masážní stůl se 2 zónami a hliníkovým rámem se výborně hodí k masážím, shiatsu a reiki.

Poduška je polstrovaná pěnou s vysokou hustotou, je vysoce pohodlná a odolná vůči dezinfekčním prostředkům a masážnímu oleji. Masážní stůl má opěrku hlavy a 3 opěrky rukou. Opěrka hlavy a paží se dají nastavit, stejně jako i výška stolu. Uživateli se tedy na stole bude dobře ležet, zatímco masér či masérka si mohou zvolit takovou výšku, v jaké se jim bude nejlépe pracovat. Sestavení stolu je snadné. Lze ho složit do tvaru kufříku. Součástí balení je také přepravní taška pro nenáročnou přepravu a uskladnění.

Vlastnosti

Barva: modrá
Odolná poduška: polstrovaná molitanovou pěnou o tloušťce 30 mm, odolná proti dezinfekčním a masážním olejům
Rozměry stolu: 186 x 68 cm (D x Š)
Šířka s opěrkami rukou: 91 cm
Délka s opěrkou hlavy: 215 cm
Nosnost: 150 kg
Hmotnost: 17,3 kg
Rozměry tašky: 95 x 70 cm
Materiál: Polyester: 5%, PVC: 95%

Doplňující informace

Hliníkový rám, výškově nastavitelný od 59 cm do 81 cm. Pevný stůl se 4 diagonálními podpěrami. Snadná přeprava a skladování v přiložené přepravní tašce.

Barvamodrá
VýrobcevidaXL
EAN8718475899679
Produktové číslo výrobce110086

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz