vidaXL 5patrový úložný regál modrý ocel a kompozitní dřevo [141126]

SKU
513927
1355 Kč 1120 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Úložný regál je vynikající volbou pro domácí i komerční skladování a poskytuje dostatek prostoru pro úhledné uspořádání všech položek. Pevný materiál: Úložný regál se skládá z ocelových rámů a dřevěných desek.

Úložný regál je vynikající volbou pro domácí i komerční skladování a poskytuje dostatek prostoru pro úhledné uspořádání všech položek.

Pevný materiál

Úložný regál se skládá z ocelových rámů a dřevěných desek. Ocelové rámy zaručují robustnost a stabilitu, zatímco kompozitní dřevo nabízí pevnost, stabilitu a odolnost proti vlhkosti.

Vysoká nosnost

Vzhledem k silnému materiálu, výztužným tyčím pod každou policí a konstrukci bezšroubových polic má regál výjimečně vysokou nosnost.

Flexibilní skladování

Regál lze rozdělit na dva samostatné malé regály. Jednotlivá patra jsou navíc výškově nastavitelná. Police tak poskytuje dostatek úložného prostoru pro všechny předměty, které chcete uložit, a vždy udržuje váš prostor čistý a dobře organizovaný.

Poznámka

Každý produkt je dodáván s montážním návodem v krabici pro snadnou montáž.

Varování

Aby se zabránilo převrácení, musí být tento výrobek upevněn ke stěně upevňovacím zařízením (dodávka neobsahuje nástěnné upevňovací zařízení).

Vlastnosti

Barva: modrá
Materiál: pozinkovaná ocel, kompozitní dřevo, plast
Rozměry: 90 x 40 x 180 cm (D x Š x V)
Tloušťka desky z kompozitního dřeva: 4,0 mm
Tloušťka oceli: 0,6 mm
Celková nosnost: 875 kg (175 kg na polici)

Barvamodrá
VýrobcevidaXL
EAN8718475879954
Produktové číslo výrobce141126

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz