vidaXL Zahradní plot 50 m oranžový [141176]

SKU
513952
1080 Kč 893 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Bezpečnostní plot je excelentní řešení pro dočasné oplocení na stanovištích, v lyžařských areálech, na farmách a rančích. Je perfektní pro kontrolu dopravy, práce na silnici, venkovních sportovních událostech apod. Jelikož je vyrobený z vysoce kvalitního HDPE, je korozivzdorný, odolný vůči hnilobě a vzniku rzi.

Tento bezpečnostní plot je excelentní řešení pro dočasné oplocení na stanovištích, v lyžařských areálech, na farmách a rančích.

Je perfektní pro kontrolu dopravy, práce na silnici, venkovních sportovních událostech apod. Jelikož je vyrobený z vysoce kvalitního HDPE, je korozivzdorný, odolný vůči hnilobě a vzniku rzi. Plot, vyrobený speciálním procesem vytlačování a natahování, je neuvěřitelně pevný a odolný, ale přesto velmi lehký a flexibilní. Jasná barva a plochý laminární design je zárukou vysoké viditelnosti. Náš bezpečnostní plot je flexibilní, ohýbatelný a odolný a snadno ho nainstalujete i na nerovný povrch. Montáž je vcelku snadná.

Vlastnosti

Barva: oranžová
Rozměry: 1 x 50 m (V x D)
Rozměry ok: 90 x 26 mm (Š x V)
Hmotnost: 100 g/m²
Materiál: Polyetylén: 100%

Barvaoranžová
VýrobcevidaXL
EAN8718475879053
Produktové číslo výrobce141176

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz