vidaXL 2dílný počítačový stůl s vysouvací deskou pro klávesnici bílý [20062]

SKU
514350
2205 Kč 1822 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Kompaktní a prostorný počítačový stůl nabízí dostatek místa také pro psací plochu. Tento stůl rozhodně zvýší efektivitu i radost z práce. Počítačový stůl má 3 poličky, kam můžete umístit váš LCD monitor, klávesnici a počítač. Psací stolek vám poskytuje dodatečný pracovní či úložný prostor.

Tento kompaktní a prostorný počítačový stůl nabízí dostatek místa také pro psací plochu.

Tento stůl rozhodně zvýší efektivitu i radost z práce. Počítačový stůl má 3 poličky, kam můžete umístit váš LCD monitor, klávesnici a počítač. Psací stolek vám poskytuje dodatečný pracovní či úložný prostor. Můžete ho připojit k počítačovému stolu, a tak vznikne nová konstrukce. Nainstalovaná kolečka umožňují snadno pohybovat s psacím stolkem. Tento stůl, vyrobený z dřevotřísky a práškově lakovaného ocelového rámu, vám jistě bude sloužit dlouhá léta.

Vlastnosti

Barva: bílá
Rozměry počítačového stolu: 66 x 49 x 84 cm (D x Š x V)
Rozměry psacího stolku: 90 x 45 x 74 cm (D x Š x V)
Materiál: dřevotříska + ocel ošetřená práškováním

Barvabílá
VýrobcevidaXL
EAN8718475854364
Produktové číslo výrobce20062

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz