vidaXL Polykarbonátové pařeniště se 2 víky - 110 x 41 x 55 cm [40213]

SKU
500513
1490 Kč 1231 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Pařeniště umožňuje začít s pěstováním mladých květin a / nebo rostlin na počátku roku. Stěny a víka pařeniště jsou vyrobeny z polykarbonátu. Pařeniště nemá podlahu a proto se jednoduše umístí nad mladé rostlinky nebo semena, zasazená přímo do země.

Toto pařeniště umožňuje začít s pěstováním mladých květin a / nebo rostlin na počátku roku.

Stěny a víka pařeniště jsou vyrobeny z polykarbonátu. Pařeniště nemá podlahu a proto se jednoduše umístí nad mladé rostlinky nebo semena, zasazená přímo do země. Víka lze otevřít, což vám umožní bez problémů pracovat po celé ploše pařeniště. Vyrobeno z transparentního materiálu. Pařeniště je stálého tvaru, teplu a nárazu odolné. Materiál je také odolný vůči UV záření a ušetří až o 40% více tepla v porovnání se sklem. Pařeniště je schopno odolávat teplotám v rozmezí od -25 ° C do + 60 ° C. V zimě můžete pařeniště použít k ochraně mladých rostlin nebo semen před mrazem. V létě si můžete prodloužit dobu sklizně. Sami si určíte množství světla, vzduchu, tepla a vlhkosti.

Vlastnosti

Materiál: Polykarbonát, hliník
Odolné vůči UV záření: ano
Rozměry: 110 x 41 x 55 cm. (Š x V x H)
Počet vík: 2
Vodotěsný: ano
Odolné proti nárazu: ano
SKU: 40213

Barvaprůhledná
VýrobcevidaXL
EAN8718475801993
Produktové číslo výrobce40213

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz