Poštovní schránka s potiskem Shark Attack

SKU
517570
2690 Kč 2223 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Nástěnná poštovní schránka s potiskem (motiv Shark Attack) robustní konstrukce z oceli. Schránka je vybavena uzamykatelným prostorem pro listovní dokumenty a novinovým tubusem.

Dopřejte Vašemu domu nebo bytu jedinečnost a stylovost!

Vyjimečná designová poštovní schránka s kreativní grafikou nebo fotografií vyrobená v Německu. Osvěžte Váš dům novou poštovní schránkou a buďte jedineční, design schránky nadchne nejen Vás, ale i sousedy, poštovní doručovatele nebo kolemjdoucí a bude navozovat příjemnou atmosféru. Můžete vybírat z tisíce motivů a nebo si vytvořit vlastní vzhled schránky!

Proč poštovní schránka od nás?

Robustní konstrukce poštovní schránky je vyrobena z oceli lakované do stříbrné barvy. Vnější strany jsou pokryty speciální fólií, odolnou povětrnostním vlivům a UV záření, nemusíte se obávat vyblednutí barev apod. Ve spojení s vysokou kvalitou tisku přináší poštovní schránka živé barvy po dlouhou dobu její životnosti.

Praktické provedení a vzhled poštovní schránky umožňuje univerzální nasazení u každého domu nebo bytové jednotky. V dolní části je umístěn praktický oboustranně přístupný tubus s rozměry 38,5 x 7,5 cm pro snadné vkládání a vyjímání novin, časopisů a reklamních letáků. Dopisy a další korespondence je vkládána shora do kryté přihrádky s otvorem o rozměrech 33,0 x 3,5 cm. Bez problémů vložíte korespondenci o velikosti DIN C4. Poštovní tajemství je chráněno pomocí praktického otočného zámku (dodávány jsou 2 klíče).

Poštovní schránka je dodávána s veškerým potřebným příslušenstvím pro montáž na zeď, sloupek nebo stojan. Balení obsahuje šrouby, hmoždinky a návod k bezproblémovému používání schránky.

Ve zkratce

Kvalitní a UV záření odolná fólie s vybraným motivem. Pevná kovová schránka o šířce 39, výšce 46 a hloubce 13 cm s velkým otvorem pro korespondenci. Nechybí 2 bezpečnostní klíče.

Technické údaje

Celkové rozměry: 46 x 39 x 13 cm (V x Š x H)
Otvor pro korespondenci: 3,5 x 33,0 cm (V x Š), DIN C4
Tubus pro noviny: 9,0 cm x 38,5 cm
Zámek: cylindrická vložka vč. 2 klíčů
Materiál: ocel, matná fólie s potiskem

Obsah balení

Poštovní schránka, montážní materiál (šrouby, hmoždinky), 2 bezpečnostní klíče.

VýrobcePPS. Imaging