vidaXL Kufr na nářadí s kolečkami [140910]

SKU
513878
2160 Kč 1785 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Velmi kvalitní kufr na nářadí, vybavený 2 otočnými kolečky a rukojetí, je perfektní volba pro bezpečné a pohodlné převážení a skladování vašeho nářadí. Náš kufr na nářadí má tři hlavní sekce, horní a spodní přihrádku a střední sekci se 3 zásuvkami.

Velmi kvalitní kufr na nářadí, vybavený 2 otočnými kolečky a rukojetí, je perfektní volba pro bezpečné a pohodlné převážení a skladování vašeho nářadí.

Náš kufr na nářadí má tři hlavní sekce, horní a spodní přihrádku a střední sekci se 3 zásuvkami. Kufr je velmi prostorný, takže si do něj snadno uložíte a uspořádáte velké množství nářadí a nástrojů, které zároveň ochráníte pro dlouholetou životnost. Jak horní, tak spodní přihrádka jsou dostatečně prostorné, abyste do nich mohli ukládat velké nástroje. Menší nářadí a materiál, jako jsou šrouby a matice, si můžete optimálně zorganizovat do střední přihrádky se zásuvkami. Horní přihrádku, která je zajištěná bočními přezkami, můžete oddělit a používat také samostatně. Tento box na nářadí, vyrobený z kvalitního polypropylenu, se vyznačuje vysokou tepelnou stabilitou, odolností proti korozi a dlouhou životností. Kufr můžete snadno převážet za teleskopickou rukojeť. Představuje skvělé řešení pro organizaci vašeho nářadí, nástrojů a materiálu.

Vlastnosti

Materiál: polypropylen
Barva: černá a žlutá
Čistá hmotnost: 8,5 kg
Celkové rozměry: 46 x 28 x 82 cm
Celková výška s vytaženou rukojetí: 105 cm

Barvačerná
VýrobcevidaXL
EAN8718475867579
Produktové číslo výrobce140910