vidaXL Průsvitný voálový závěs 140 x 600 cm, tyrkysový [130759]

SKU
513734
640 Kč 529 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Průsvitný závěs může být používán různým dekoračním účelům, například k úpravě oken, jako zkrášlující prvek na svatební baldachýn apod. S tímto jednoduchým, ale elegantním závěsem dodáte romantický nádech každému interiéru.

Tento průsvitný závěs může být používán různým dekoračním účelům, například k úpravě oken, jako zkrášlující prvek na svatební baldachýn apod.

S tímto jednoduchým, ale elegantním závěsem dodáte romantický nádech každému interiéru. Průsvitná tkanina dovoluje dostatečné pronikání světla, které vytváří úžasné vizuální efekty. Pro dosažení vrstveného vzhledu může být nařasen přes klasické záclony nebo závěsy. Abyste dosáhli nejlepšího vzhledu s touto průsvitnou voálovou látkou, doporučujeme vám extra řasení. Záclonové tyče nejsou součástí balení.

Vlastnosti

Barva: Tyrkysová
Rozměry: 140 x 600 cm (šířka x délka)
Čištění: Závěs lze prát v ruce při teplotě do 30° C
Materiál: Polyester: 100%

Barvatyrkysová
VýrobcevidaXL
EAN8718475926160
Produktové číslo výrobce130759

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz