vidaXL Gumová podlahová protiskluzová rohož 5 x 1 m diamantový dezén [141169]

SKU
513945
1699 Kč 1404 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Pevná a neklouzavá rohož je vyrobena z odolné a trvanlivé pryže. Tento materiál udrží rohož pevně na místě, když ji budete používat, takže zajistí maximální bezpečnost a ochranu pro každou domácnost i kancelář. Rohož se také velmi snadno čistí – stačí ji jen opláchnout vodou z hadice.

Tato pevná a neklouzavá rohož je vyrobena z odolné a trvanlivé pryže.

Tento materiál udrží rohož pevně na místě, když ji budete používat, takže zajistí maximální bezpečnost a ochranu pro každou domácnost i kancelář. Rohož se také velmi snadno čistí – stačí ji jen opláchnout vodou z hadice. Tato gumová rohož je ideální pro celou řadu využití, a to jak v domácnostech, tak v průmyslových prostorech: ochrání kufr vašeho auta nebo dodávky, chrání podlahy proti poškrábání, slouží jako protiskluzová podlaha ve vlhkých zónách, jako je okolí bazénů nebo sauny, a dále může sloužit jako pohodlná podlaha na farmě pro vaši drůbež atd. Pořiďte si ji a uvidíte, jak je nepostradatelná.

Vlastnosti

Rozměry: 5 x 1 m (D x Š)
Tloušťka: 3 mm
Materiál: guma
Styl: Diamantový dezén
Barva: černá
Hustota: 1,5 g/cm²
Pevnost v tahu: 3 MPa
Tvrdost A: 65 +/- 5
Konečné protažení: 200%
Hmotnost: Přibl. 3,5 kg/m²

Barvačerná
VýrobcevidaXL
EAN8718475880264
Produktové číslo výrobce141169

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz