vidaXL Roleta den a noc / Zebra / Twinroll 70x120 cm šedá [240195]

SKU
514424
850 Kč 702 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Elegantní roleta je chytrým řešením pro moderní domácnosti a může být stylovou alternativou k tradičním horizontálním nebo vertikálním žaluziím. Roleta je vyrobená z dvou vrstev látky, na níž se střídají průhledné a neprůhledné pruhy.

Tato elegantní roleta je chytrým řešením pro moderní domácnosti a může být stylovou alternativou k tradičním horizontálním nebo vertikálním žaluziím.

Roleta je vyrobená z dvou vrstev látky, na níž se střídají průhledné a neprůhledné pruhy. Pouhým posunováním vrstev si můžete nastavit překrývání předních a zadních neprůhledných pruhů, a tak vytvořit jedinečný efekt postupného propouštění světla, který se hodí do každé moderní domácnosti. Žaluzie je vyrobena ze 100% polyesteru. Dodává se s bílým kuličkovým řetízkem, jehož instalace a používání jsou velmi snadné. Horní tyč, včetně montážního příslušenství, je o 3 cm širší než látková část rolety. Balení obsahuje 1 x 70 cm horní hliníkovou tyč s 67 x 120 cm látky s pruhovaným potiskem, 1 x 70 cm horní tyč, 1 x 70 cm těžká spodní tyč, 2 x háček, 2 x konzole, 1 x držák řetízku, 2 x těsnění a 1 x kuličkový řetízek.

Varování

Stahovací mechanismus je nebezpečný pro malé děti, které se mohou uškrtit ve smyčce stahovadel, řetízků, pásků a ostatních ovládacích lanek. Nevystavujte děti riziku uškrcení nebo zapletení a odstraňte lanka z jejich dosahu. Lanka se mohou obtočit okolo krku dítěte. Odsuňte postele, dětské postýlky a nábytek od oken vybavených stahovacími mechanismy. Nesvazujte lanka a řetízky dohromady. Ujistěte se, že se lanka a řetízky nezkrucují a nevytváří smyčky.

Vlastnosti

Rozměry rolety: 70 x 120 cm (Poznámka: Uvedená šířka odpovídá šíři horního rámu, látka je o 3 cm užší než horní rám.)
Barva rolety: Šedá
Materiál látky: 100% polyester
Průměr kovové tyče: 18 mm
Délka kuličkového řetízku: 2 m
Barva řetízku: bílá
Materiál: Polyester: 100%

Barvašedá
VýrobcevidaXL
EAN8718475838630
Produktové číslo výrobce240195