vidaXL Zahradní plot práškované železo 25 x 0,65 m [141074]

SKU
513902
2330 Kč 1926 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Zahradní rozvinovací ohraničení je vhodné pro různé typy venkovního užití a zároveň je ideální ozdobou do vašeho dvora či zahrady! Tento stylový rozvinovací plot s délkou 25 m je určen k ochraně hranic vaší zahrady nebo lemů trávníku.

Toto zahradní rozvinovací ohraničení je vhodné pro různé typy venkovního užití a zároveň je ideální ozdobou do vašeho dvora či zahrady! Tento stylový rozvinovací plot s délkou 25 m je určen k ochraně hranic vaší zahrady nebo lemů trávníku.

Naše ohraničení je z kvalitního materiálu, který je odolný vůči klimatickým vlivům a vodě a plotu zajišťuje dlouhou životnost. Tento dekorativní plot pomáhá udržovat vaši zahradu čistou a uklizenou a také zdůrazňuje krásu vašich záhonů nebo lemů trávníku. Konstrukce z železných drátů účinně chrání záhony před zvířaty a rostliny na nich před nezvanými strávníky. Tento hraniční plot se dá snadno upevnit špičatými konci do země, což zvyšuje jeho bezpečnost a stabilitu. Zahradní plot projasní a oživí vaši zahradu.

Vlastnosti

Barva: zelená
Celkové rozměry: 25 x 0,65 (D x V)

Barvazelená
VýrobcevidaXL
EAN8718475875864
Produktové číslo výrobce141074

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz