vidaXL Kostkové police 3 ks bílé [240347]

SKU
514474
565 Kč 467 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Nástěnné kostky nabízejí opravdu atraktivní a moderní způsob, jak vystavit své dekorace nebo uložit knihy a DVD. Na stěnu je upevníte velmi snadno a můžete je namontovat samostatně nebo seskupit dohromady. Efektivě promění vzhled nudné zdi a hodí se do každé místnosti v domácnosti.

Naše nástěnné kostky nabízejí opravdu atraktivní a moderní způsob, jak vystavit své dekorace nebo uložit knihy a DVD.

Na stěnu je upevníte velmi snadno a můžete je namontovat samostatně nebo seskupit dohromady. Efektivě promění vzhled nudné zdi a hodí se do každé místnosti v domácnosti. Retro styl s rovnými rohy dodá styl každému interiéru. Namontujte je buď na stěnu, nebo je uspořádejte na podlaze. A jejich tvar a design navíc umožňuje je umístit svisle nebo vodorovně podle vašich potřeb a vkusu. Tyto bílé poličky jsou vyrobeny z kvalitního MDF s vysokým leskem. Balení obsahuje 3 krychlové police a všechno potřebné montážní příslušenství.

Vlastnosti

Barva: bílá s lesklým povrchem
Materiál: MDF
Tloušťka police: 2 cm
Krychlová police 1: 23 x 23 x 10 cm (D x Š x H)
Krychlová police 2: 18 x 18 x 10 (D x Š x H)
Krychlová police 3: 13 x 13 x 10 cm (D x Š x H)
Čistá hmotnost: 2,1 kg
Montážní příslušenství: šrouby a hmoždinky

Barvabílá
VýrobcevidaXL
EAN8718475844556
Produktové číslo výrobce240347

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz