vidaXL Škrabadlo pro kočky se sisalovými sloupky 109 cm béžové [170604]

SKU
519927
1095 Kč 905 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
S tímto vysoce kvalitním škrabadlem si vaše kočky mohou užít škrábání, posedávání, schovávání, šplhání a odpočívání, co hrdlo ráčí. Krásně zapadne do každého stylu interiéru.

S tímto vysoce kvalitním škrabadlem si vaše kočky mohou užít škrábání, posedávání, schovávání, šplhání a odpočívání, co hrdlo ráčí.

Krásně zapadne do každého stylu interiéru. Kočičí strom na škrábání dá vašim kočkám rovněž příležitost se protáhnout a proběhnout, zejména během chladných zimních měsíců, kdy jsou zavřené doma. Škrabací sloupky s plyšovým potahem jsou omotány sisalovým provazem, což je pro vaše kočkovité kamarády velice pohodlné a praktické pro ostření jejich drápků. Vaše kočky si na této hračce užijí spoustu zábavy, až se budou navzájem honit a skákat nahoru a dolů. Náš kočičí strom disponuje také útulným domečkem, kde si vaše kočka může odpočinout nebo se prospat. Je navíc vybaven lanem na šplhání a plošinami k pozorování, takže se váš malý kamarád nebude nikdy nudit. Základna tohoto škrabadla pro kočky je pevná a stabilní.

Vlastnosti

Barva: béžová
Materiál: rám z dřevotřísky + měkký plyš + sisalový provaz, Polyester: 100%
Výška kočičího stromu: 109 cm
Rozměry podstavce: 30 x 30 cm (D x Š)
Průměr sloupku: 6 cm

Barvabéžová
VýrobcevidaXL
EAN8718475600046
Produktové číslo výrobce170604