vidaXL Škrabadlo pro kočky se sisalovými sloupky 138 cm tmavě modré [170582]

SKU
519905
1180 Kč 975 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
S tímto vysoce kvalitním škrabadlem si vaše kočky mohou užít škrábání, posedávání, schovávání, šplhání a odpočívání, co hrdlo ráčí. Krásně zapadne do každého stylu interiéru.

S tímto vysoce kvalitním škrabadlem si vaše kočky mohou užít škrábání, posedávání, schovávání, šplhání a odpočívání, co hrdlo ráčí.

Krásně zapadne do každého stylu interiéru. Kočičí strom na škrábání dá vašim kočkám rovněž příležitost se protáhnout a proběhnout, zejména během chladných zimních měsíců, kdy jsou zavřené doma. Škrabací sloupky s plyšovým potahem jsou omotány sisalovým provazem, což je pro vaše kočkovité kamarády velice pohodlné a praktické pro ostření jejich drápků. Vaše kočky si na této hračce užijí spoustu zábavy, až se budou navzájem honit a skákat nahoru a dolů. Náš kočičí strom disponuje také útulným domečkem, kde si vaše kočka může odpočinout nebo se prospat. Je navíc vybaven 3 myškami, plošinami k pozorování a místy k odpočinku, takže se váš malý kamarád nebude nikdy nudit. Základna tohoto škrabadla pro kočky je pevná a stabilní.

Vlastnosti

Barva: tmavě modrá
Materiál: rám z dřevotřísky + měkký plyš + sisalový provaz, Polyester: 100%
Výška stromu: 138 cm
Rozměry podstavce: 49 x 35 cm (D x Š)
Průměr sloupku: 7 cm

Barvamodrá
VýrobcevidaXL
EAN8718475599821
Produktové číslo výrobce170582