vidaXL Plachta proti slunci z HDPE trojúhelníková 5x5x5 m béžová [42286]

SKU
500292
1010 Kč 835 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Vytvořte si úkryt před sluncem kdekoliv, kde budete chtít, s pomocí naší vysoce kvalitní plachty z HDPE. Jde o ideální plachtu proti slunci, kterou můžete používat v nejrůznějších venkovních prostorech, jako je vaše zahrada, terasa, dětské hřiště nebo balkón.

Vytvořte si úkryt před sluncem kdekoliv, kde budete chtít, s pomocí naší vysoce kvalitní plachty z HDPE.

Jde o ideální plachtu proti slunci, kterou můžete používat v nejrůznějších venkovních prostorech, jako je vaše zahrada, terasa, dětské hřiště nebo balkón. Tato plachta proti slunci, vyrobená z 100% HDPE (vysokohustotní polyetylen), vás ochrání před přímým slunečním světlem, ale přitom stále propouští vodu a vítr. HDPE materiál je speciálně ošetřen, takže je odolný vůči plísni a UV záření. Tento slunečník se dá snadno nainstalovat pomocí nerezových upevňovacích ok v každém rohu a přiložených lanek.

Vlastnosti

Barva: Béžová
Material: 100% HDPE (vysokohustotní polyetylen)
Rozměry: 5 x 5 x 5 m
Tvar: Trojúhelníkový
Tkanina: Polyetylen: 100 %
Materiál: Polyetylén: 100%

Barvabéžová
VýrobcevidaXL
EAN8718475975366
Produktové číslo výrobce42286

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz