vidaXL Tyrkysové průsvitné závěsy - 2 ks - 140 x 225 cm [130207]

SKU
513662
680 Kč 562 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Tyrkysové průsvitné závěsy můžete pověsit prakticky kamkoliv - do obývacích pokojů, ložnic, kancelářských prostor atd. Závěsy vám přidají trochu soukromí, ochrání vás před nepříjemnými slunečními paprsky a zároveň propustí přirozené světlo do místnosti.

Tyto tyrkysové průsvitné závěsy můžete pověsit prakticky kamkoliv - do obývacích pokojů, ložnic, kancelářských prostor atd.

Závěsy vám přidají trochu soukromí, ochrání vás před nepříjemnými slunečními paprsky a zároveň propustí přirozené světlo do místnosti. Tyto průsvitné závěsy nabízí jednoduchý a přesto nadčasový design, který vytváří komfortní a romantickou atmosféru. Tyto závěsy můžete snadno svázat, jelikož součástí balení jsou také 2 vázačky. Tyto průsvitné závěsy se snadno natáhnou na záclonovou tyč. balení obsahuje 2 ks závěsů a 2 vázačky. Záclonové tyče nejsou součástí balení.

Vlastnosti

Barva: Tyrkysová
Rozměry: 140 x 225 cm (Š x V)
Údržba: Ruční praní
Materiál: Polyester: 100%

Barvatyrkysová
VýrobcevidaXL
EAN8718475884460
Produktové číslo výrobce130207

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz