vidaXL Zatemňovací roleta bílá, 60 x 120 cm [240740]

SKU
518145
475 Kč 393 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Zatemňovací roleta je skvělá, pokud potřebujete docílit naprostého zatemnění pokoje, ať už se jedná o jakýkoliv pokoj ve Vašem domě, či bytě nebo o kancelář. Zadní část rolety je opatřena termoplastickou stříbrnou vrstvou.

Tato zatemňovací roleta je skvělá, pokud potřebujete docílit naprostého zatemnění pokoje, ať už se jedná o jakýkoliv pokoj ve Vašem domě, či bytě nebo o kancelář.

Zadní část rolety je opatřena termoplastickou stříbrnou vrstvou. Tato vrstva nejenom že naprosto blokuje veškeré sluneční záření, ale její tepelné vlastnosti také udrží Váš pokoj v zimě teplejší a v létě chladnější. Díky přiloženému materiálu na sestavení se tato roleta lehce nainstaluje a ovládá. Roletu můžete připevnit na zeď nebo strop za pomoci přiložených šroubů a hmoždinek nebo ji můžete zavěsit na okení římsu. Řetízek na ovládání rolety může být připevněn po levé nebo pravé straně. Vezměte v potaz, že uvedená velikost je velikost látky. Šířka závěsné tyče včetně montážního příslušenctví je o 3 cm větší.

Dodávka zahrnuje

1x60cm plastová spodní tyč, 1x60 cm hliníková závěsná tyč, roleta ze 100% polyesteru se stříbrnou zadní vrstvou odrážející světlo, 2x konzola, 2x háček, 1x plastový řetízek, 4x šroub a 4x hmoždinka.

Vlastnosti

Barva rolety: bílá
Barva řetízku: bílá
Velikost rolety: 60 x 120 cm (š x v)
Délka řetízku: 180 cm
Průměr kovové hřídele: 18 mm
Materiál: Polyester: 100%

Barvabílá
VýrobcevidaXL
EAN8718475860327
Produktové číslo výrobce240740

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz