vidaXL Zatemňovací roleta 140 x 230 cm kávová [240171]

SKU
518054
1000 Kč 826 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Zatemňovací rolety představují dokonalé řešení pro 100% redukci světla. Jsou tedy ideální volbou pro blokování dopadajícího světla v jakékoli místnosti vašeho domova nebo v kanceláři. Ideální do ložnice! Zadní strana rolety je potažena termoplastickou vrstvou stříbrné barvy.

Zatemňovací rolety představují dokonalé řešení pro 100% redukci světla.

Jsou tedy ideální volbou pro blokování dopadajícího světla v jakékoli místnosti vašeho domova nebo v kanceláři. Ideální do ložnice! Zadní strana rolety je potažena termoplastickou vrstvou stříbrné barvy. Tato vrstva nejenže zcela blokuje dopadající světlo, ale také udržuje váš pokoj teplejší v zimě a chladnější v létě. Díky zahrnutému montážnímu příslušenství, se tyto rolety snadno instalují a používají. Buď instalujte roletu na zeď nebo strop pomocí šroubů a hmoždinek, které jsou součástí balení nebo ji zavěste na okno. Tažný řetízek může být namontován buď na levou nebo na pravou stranu. Upozorňujeme, že uvedená velikost je velikost tkaniny. Šířka horní lišty, včetně montážní příslušenství bude 3 cm širší, než je šířka látkové části. Součástí dodávky je 1 x 140 cm PVC plastová spodní tyč, 1 x 140 cm horní hliníková lišta, roleta ze 100% polyesteru s reflexní rubovou vrstvou stříbrné barvy, 2 x držák, 2 x háček, 1 x plastový kuličkový řetěz, 4 x šroub a 4 x hmoždinka.

VÝSTRAHA

Malé děti mohou být uškrceny smyčkou na ovládací šňůře, řetězu, páskách a vnitřní šňůře, pomocí kterých se ovládá tento produkt. Abyste předešli uškrcení nebo zaplecení se, udržujte šňůry z dosahu malých dětí. Šňůry se mohou omotat kolem krku dítěte. Přesuňte dětské postýlky, ohrádky a nábytek dál od šňůr zastínění okna. Nesvazujte šňůry k sobě. Ujistětě se, že šňůry nejsou smotané a nevytvářejí smyčku.

Vlastnosti

Barva řetízku: Bílá
Rozměry rolety: 140 x 230 cm (Š x V)
Délka řetízku: 180 cm
Materiál látky: 100% polyester
Průměr kovové tyče: 18 mm
Materiál: Polyester: 100%

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8718475838401
Produktové číslo výrobce240171