vidaXL Kompostér na červy, 4 zásobníky, 42x42x60 cm [40585]

SKU
500565
2125 Kč 1756 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Jedná se o ekologicky šetrný kompostér s červy a 4 zásobníky. Kompostování s červy umožňuje proměnit vaše odpady ze dvora, zahrady i domácnosti na bohatý kompost pro vaše rostliny. S naším kompostérem bude celý proces rychlejší a jednodušší. Jednoduše přidejte hrst červů a organický odpad do zásobníku.

Jedná se o ekologicky šetrný kompostér s červy a 4 zásobníky.

Kompostování s červy umožňuje proměnit vaše odpady ze dvora, zahrady i domácnosti na bohatý kompost pro vaše rostliny. S naším kompostérem bude celý proces rychlejší a jednodušší. Jednoduše přidejte hrst červů a organický odpad do zásobníku. Červi začnou zpracovávat potraviny. Jakmile je spodní zásobník vyplněn, přidejte další zásobník. Červi migrují směrem nahoru na nejnovější přidanou potravinu, zanechávajíc spodní zásobník naplněn bohatým kompostem. Po rozebrání odpadu vlhkost projde přes systém a bere s sebou částice bohaté na živiny. Díky tomu je možné vybrat organické kapalné hnojivo přímo z čepu. Dodávka obsahuje 4 zásobníky a lůžko pro červy.

Vlastnosti

Rozměry (celkem): 42 x 42 x 60 cm (D x Š x V)
Rozměry (každý zásobník): 36,5 x 36,5 x 12,5 cm (D x Š x V)
Materiál : HDPE plast
Barva: zelená

Barvazelená
VýrobcevidaXL
EAN8718475832102
Produktové číslo výrobce40585

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz