vidaXL 12dílná zahradní sedací souprava masivní borové dřevo [3076019]

SKU
538874
15235 Kč 12591 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
S touto zahradní sedací soupravou můžete v klidu odpočívat a užívat si krásného počasí, povídat si s rodinou a přáteli anebo si na chvilku zdřímnout. Zahradní sedací souprava je vyrobena z masivního borového dřeva, které je pevné a zaručuje výbornou stabilitu.

S touto zahradní sedací soupravou můžete v klidu odpočívat a užívat si krásného počasí, povídat si s rodinou a přáteli anebo si na chvilku zdřímnout.

Zahradní sedací souprava je vyrobena z masivního borového dřeva, které je pevné a zaručuje výbornou stabilitu. Můžete ji navíc zkombinovat s dalšími modulárními segmenty, a vytvořit si tak sedací soupravu přesně podle vašich představ!.

Poznámka

Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.

Čistění

Použijte jemný mýdlový roztok.

Skladování

Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.

Vlastnosti

Materiál: masivní borové dřevo
Rozměry středové/rohové pohovky: 70 x 70 x 67 cm (Š x H x V)
Rozměry stolku/podnožky: 70 x 70 x 30 cm (Š x H x V)
Montáž nutná: ano

Balení obsahuje

7 x středová pohovka
4 x rohová pohovka
1 x stolek/podnožka

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8720286471227
Produktové číslo výrobce3076019