vidaXL 12dílná zahradní sedací souprava s poduškami masivní akácie (3087296)

SKU
543450
35280 Kč 29157 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Na této zahradní sedací soupravě si můžete skvěle odpočinout, užívat si krásného počasí, zdřímnout si nebo si povídat s rodinou či přáteli. Nadčasový laťkový design nábytku vnese na vaši zahradu, terasu nebo verandu rustikální kouzlo.

Na této zahradní sedací soupravě si můžete skvěle odpočinout, užívat si krásného počasí, zdřímnout si nebo si povídat s rodinou či přáteli.

Nadčasový laťkový design nábytku vnese na vaši zahradu, terasu nebo verandu rustikální kouzlo. Zahradní nábytek je zhotovený z masivního akáciového dřeva, je proto mimořádně odolný a výborně vzdoruje rozmarům počasí. V kombinaci s hustě polstrovanými poduškami vám navíc souprava poskytne maximální pohodlí. Můžete ji také kombinovat s dalšími modulárními díly, a vytvořit si tak zahradní sedací soupravu podle vašich představ!.

Poznámka

Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.

Čistění

Použijte jemný mýdlový roztok.

Skladování

Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.

Balení obsahuje

3 x rohová pohovka
5 x středová pohovka
2 x podnožka
2 x stůl
10 x poduška na sedák
11 x poduška na opěradlo

Vlastnosti

Barva podušky: krémově bílá
Materiál: masivní akáciové dřevo
Materiál podušky: tkanina (100% polyester)
Rozměry rohové/středové pohovky: 68 x 68 x 60 cm (Š x H x V)
Rozměry stolku/podnožky (bez podušky): 68 x 68 x 30 cm (Š x H x V)
Výška sedáku od země: 30 cm
Tloušťka podušky: 6 cm
Montáž nutná: ano

Barvabílá
VýrobcevidaXL
EAN8720286704684
Produktové číslo výrobce3087296