vidaXL 2dílná sada odkládacích stolků masivní mangovníkové dřevo [244585]

SKU
524684
3230 Kč 2669 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Konferenční stolky v industriálním stylu mají vintage půvab, a budou proto nadčasovým kouskem do vaší domácnosti. Také je lze využít jako odkládací stolky. Naše odkládací stolky jsou ručně vyrobené z masivního mangovníkového dřeva, které je stabilní, odolné a krásné.

Tyto konferenční stolky v industriálním stylu mají vintage půvab, a budou proto nadčasovým kouskem do vaší domácnosti.

Také je lze využít jako odkládací stolky. Naše odkládací stolky jsou ručně vyrobené z masivního mangovníkového dřeva, které je stabilní, odolné a krásné. Řemeslné zpracování navíc dokresluje krásný retro design. Každý krok výrobního procesu je prováděný s největší péčí, ať už se jedná o leštění, natírání nebo lakování. Řemeslné zpracování a krásná kresba dřeva dává každému kusu nábytku jedinečný charakter, kterým se odlišuje od všech ostatních. Rám stolků je vyrobený z tepaného železa s dlouhou životností, který zaručuje neobyčejnou stabilitu stolku. Balení obsahuje 2 odkládací stolky s různými rozměry. Menší stolek lze zasunout pod ten větší, aby zbytečně nezabíral místo.

Důležité upozornění

Barva se může lišit kus od kusu, díky čemuž je každý z našich odkládacích stolků jedinečný. Výběr kusů k dodání je náhodný.

Vlastnosti

Materiál: deska z masivního mangovníkového dřeva + nožky z tepaného železa
Rozměry (L) : 55 x 45 cm (průměr x V)
Rozměry (S): 45 x 38 cm (průměr x V)

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8718475557258
Produktové číslo výrobce244585

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz