vidaXL 2místná pohovka s tmavě šedými poduškami masivní akácie [3058113]

SKU
559845
7140 Kč 5901 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Na této dřevěné 2místné pohovce si můžete skvěle odpočinout a užívat si krásného počasí, zdřímnout si nebo si popovídat s rodinou či přáteli. Její nadčasový design z palet vnese do vašeho venkovního bydlení rustikální kouzlo.

Na této dřevěné 2místné pohovce si můžete skvěle odpočinout a užívat si krásného počasí, zdřímnout si nebo si popovídat s rodinou či přáteli.

Její nadčasový design z palet vnese do vašeho venkovního bydlení rustikální kouzlo. Tyto 2 rohové sedačky jsou vyrobené z masivního akáciového dřeva, tropického tvrdého dřeva, kkteré je klimaticky odolné a má dlouhou životnost. Pohovka má pevnou konstrukci a nevyžaduje téměř žádnou údržbu. Společně s hustě polstrovanými poduškami vám poskytne maximální komfort. Tato sada je také lehká a modulární, takže je zcela flexibilní a můžete ji snadno přemisťovat dle vašich představ. Lze ji také kombinovat s dalšími modulárními segmenty, jako je konferenční stolek, podnožka a střední pohovka, a vytvořit si tak vlastní originální zahradní posezení.

Poznámka

Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.

Čistění

Použijte jemný mýdlový roztok.

Skladování

Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.

Balení obsahuje

2 x rohová pohovka
2 x poduška na sedák
4 x poduška na opěradlo

Vlastnosti

Barva podušky: tmavě šedá
Materiál: masivní akáciové dřevo s povrchovou olejovou úpravou
Materiál podušky: tkanina (100% polyester)
Rozměry rohové pohovky: 68,5 x 68,5 x 62 cm (Š x H x V)
Výška sedáku od země (s poduškou): 30 cm
Výška sedáku od země (bez podušky): 20 cm
Montáž nutná: ano

Barvašedá
VýrobcevidaXL
EAN8720286209813
Produktové číslo výrobce3058113