vidaXL 2místná zahradní lavice s poduškami 122 cm masivní akácie [310308]

SKU
548095
5740 Kč 4744 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Pohodlně se usaďte a uvolněte se na této půvabné dřevěné lavičce, která je jako stvořená pro vnitřní i venkovní prostory! Lavice je vyrobená z masivního akciového dřeva, takže je velmi stabilní a odolná. Vzhledem k naolejovanému povrchu se velmi snadno čistí pomocí navlhčeného hadříku.

Pohodlně se usaďte a uvolněte se na této půvabné dřevěné lavičce, která je jako stvořená pro vnitřní i venkovní prostory! Lavice je vyrobená z masivního akciového dřeva, takže je velmi stabilní a odolná.

Vzhledem k naolejovanému povrchu se velmi snadno čistí pomocí navlhčeného hadříku. Tato multifunkční lavička se dá rozložit a používat jako lehátko. Můžete se na něm uvelebit s šálkem kávy a vychutnat si zasloužený odpočinek. Tlusté podušky navíc poskytují mimořádně pohodlné posezení.

Poznámka

Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.

Čištění

Použijte jemný mýdlový roztok.

Skladování

Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.

Balení obsahuje

1 x lavice
2 x poduška na sedák
2 x poduška na opěradlo

Vlastnosti

Barva podušky: tmavě šedá
Materiál: masivní akáciové dřevo s olejovou povrchovou úpravou, textil (100% polyester)
Rozměry: 122 x 66 x 68,5 cm (Š x H x V)
Rozměry (při rozložení): 122 x 118 x 68,5 cm (Š x H x V)
Výška sedáku od země: 29 cm
Tloušťka podušky na sedák: 6 cm
Tloušťka polštáře za záda: 15 cm
Montáž nutná: ano

Barvašedá
VýrobcevidaXL
EAN8720286107966
Produktové číslo výrobce310308