vidaXL 3dílná zahradní sedací souprava a antracitové podušky borovice [3096020]

SKU
556028
6930 Kč 5727 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
S touto zahradní sedací soupravou můžete v klidu odpočívat a užívat si krásného počasí, povídat si s rodinou a přáteli anebo si na chvilku zdřímnout. Zahradní sedací souprava je vyrobená z masivního borového dřeva, které je pevné a zaručuje výbornou stabilitu. Podušky vám poskytnou maximální pohodlí.

S touto zahradní sedací soupravou můžete v klidu odpočívat a užívat si krásného počasí, povídat si s rodinou a přáteli anebo si na chvilku zdřímnout.

Zahradní sedací souprava je vyrobená z masivního borového dřeva, které je pevné a zaručuje výbornou stabilitu. Podušky vám poskytnou maximální pohodlí. Pohovku můžete navíc zkombinovat s dalšími modulárními segmenty, a vytvořit si tak sedací soupravu přesně podle vašich představ!.

Poznámka

Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.

Čistění: Použijte jemný mýdlový roztokSkladování

Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.

Balení obsahuje

2 x rohová pohovka
1 x podnožka/stolek
3 x poduška na sedák
4 x poduška na opěradlo/područku

Vlastnosti

Barva: černá
Barva podušky: antracitová
Materiál: masivní borové dřevo, textil (100% polyester)
Rozměry rohové pohovky: 63,5 x 63,5 x 62,5 cm (Š x H x V)
Rozměry podnožky/stolku: 63,5 x 63,5 x 28,5 cm (Š x H x V)
Rozměry podušky na sedák: 60 x 60 x 5 cm (D x Š x T)
Rozměry podušky na opěradlo/područku: 60 x 32 x 5 cm (D x Š x T)
Montáž nutná: ano

Barvačerná
VýrobcevidaXL
EAN8720286858790
Produktové číslo výrobce3096020

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz