vidaXL 3dílný zahradní jídelní set černý [3071766]

SKU
569890
6695 Kč 5533 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Vdechněte svému bydlení nový estetický půvab s tímto zahradním jídelním setem! Tento zahradní stůl je vyrobený z masivního akáciového dřeva, takže je pevný a stabilní. Olejem napuštěný povrch se snadno čistí vlhkým hadříkem. Zakřivené nohy dodávají stolu stylový vzhled.

Vdechněte svému bydlení nový estetický půvab s tímto zahradním jídelním setem! Tento zahradní stůl je vyrobený z masivního akáciového dřeva, takže je pevný a stabilní.

Olejem napuštěný povrch se snadno čistí vlhkým hadříkem. Zakřivené nohy dodávají stolu stylový vzhled. Jídelní židle mají ocelový krám, který je opletený klimaticky odolným PE ratanem, takže jsou odolné a snadno se udržují čisté. Područky jsou vyrobené z akáciového dřeva, tropického tvrdého dřeva, které s sebou přináší rustikální kouzlo. Každá židle má hustě polstrované podušky, které vám při odpočinku zaručí mimořádný komfort. Stisknutím tlačítka na boku můžete upravit sklon opěradla a také opěrky pro nohy do pohodlné polohy vleže.

Poznámka

Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.

Čištění

Použijte jemný mýdlový roztok.

Skladování

Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.

Stůl

Materiál: masivní akáciové dřevo s povrchovou olejovou úpravou
Rozměry: 85 x 75 cm (průměr x V)
Tloušťka desky: 2 cm

Židle

Barva polyratanu: černá
Barva polštářů: bílá
Materiál: PE ratan, ocel, akáciové dřevo, textil (100% polyester)
Rozměry židle (nesklopená): 58 x 62 x 108 cm (Š x H x V)
Rozměry (při úplném sklopení): 58 x 126 x 91 cm (Š x H x V)
Šířka sedáku: 42–47 cm
Hloubka sedáku: 47 cm
Výška sedáku od země: 43 cm
Výška područky od země: 67 cm
Tloušťka podušek: 4 cm
Poduška se snímatelným potahem
Nastavitelné opěradlo i podnožka
Montáž nutná: ano

Balení obsahuje

1 x stůl
2 x křeslo
2 x poduška na sedák

Barvačerná
VýrobcevidaXL
EAN8720286408827
Produktové číslo výrobce3071766

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz