vidaXL 4dílná zahradní sedací souprava s poduškami masivní borovice [3083738]

SKU
559926
6980 Kč 5769 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Zahradní sedací souprava z borového dřeva je perfektním místem, kde můžete v pohodlí odpočívat a užívat si krásného počasí, na chvilku si zdřímnout nebo si povídat s rodinou a přáteli. Sedací souprava je vyrobena z masivního borového dřeva, je proto robustní a stabilní.

Tato zahradní sedací souprava z borového dřeva je perfektním místem, kde můžete v pohodlí odpočívat a užívat si krásného počasí, na chvilku si zdřímnout nebo si povídat s rodinou a přáteli.

Sedací souprava je vyrobena z masivního borového dřeva, je proto robustní a stabilní. Má pevnou konstrukci a vyžaduje minimální údržbu. Podušky zajišťují mimořádné pohodlí. Tato souprava dodá vašemu venkovnímu bydlení nádech rustikálního kouzla.

Poznámka

Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.

Čistění

Použijte jemný mýdlový roztok.

Skladování

Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.

Balení obsahuje

3 x středová pohovka
1 x taburet
3 x poduška na sedák
3 x polštář na opěradlo

Vlastnosti

Barva podušky: antracitová
Materiál: masivní borové dřevo, textil (100% polyester)
Rozměry středové pohovky: 70 x 70 x 67 cm (Š x H x V)
Rozměry stoličky: 70 x 70 x 30 cm (Š x H x V)
Rozměry podušky na sedák: 58 x 58 x 10 cm (D x Š x T)
Rozměry polštáře za záda: 50 x 40 x 12 cm (D x Š x T)
Montáž nutná: ano

Barvaantracit
VýrobcevidaXL
EAN8720286694930
Produktové číslo výrobce3083738