vidaXL 4dílná zahradní sedací souprava šedé podušky masivní teak [3087251]

SKU
541600
8170 Kč 6752 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Zahradní sedací souprava zaujme svým laťkovým designem a v kombinaci s měkkými poduškami představuje perfektní doplněk na vaši zahradu, terasu nebo dvorek. Pomůže vám vytvořit příjemné venkovní posezení, kde se dobře povídá s rodinou a přáteli nebo relaxuje na sluníčku.

Tato zahradní sedací souprava zaujme svým laťkovým designem a v kombinaci s měkkými poduškami představuje perfektní doplněk na vaši zahradu, terasu nebo dvorek.

Pomůže vám vytvořit příjemné venkovní posezení, kde se dobře povídá s rodinou a přáteli nebo relaxuje na sluníčku. Nábytek je zhotovený z extrémně odolného teakového dřeva, které je dobře vyzrálé, vysušené v peci a poté jemně a dohladka obroušené. Toto tvrdé dřevo je oceňované pro svou výjimečnou pevnost a klimatickou odolnost, a proto je jedním z nejoblíbenějších materiálů pro výrobu zahradního nábytku. Je to skvělá volba, pokud si chcete pořídit zahradní výbavu, která vám bude sloužit dlouhá léta. Broušený povrch se snadno čistí vlhkým hadříkem. Silně polstrované sedáky a opěradla přispívají k maximálnímu pohodlí, stejně jako přiložená opěrka nohou. Stolek je ideální pro odkládání nápojů a jídla.

Poznámka

Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.

Čistění

Použijte jemný mýdlový roztok.

Skladování

Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.

Balení obsahuje

1 x rohová pohovka
1 x středová pohovka
1 x stůl
1 x podnožka
3 x poduška na sedák
3 x polštář na opěradlo

Vlastnosti

Barva podušek: šedá
Materiál: jemně obroušené teakové tvrdé dřevo ošetřené lazurou na vodní bázi, textil (100% polyester)
Rozměry rohové pohovky: 66 x 66 x 60 cm (Š x H x V)
Rozměry středové pohovky: 63 x 66 x 60 cm (Š x H x V)
Rozměry stolku: 63 x 63 x 30 cm (Š x H x V)
Rozměry podnožky: 62,5 x 62,5 x 30 cm (Š x H x V)
Tloušťka podsedáku: 5 cm
Tloušťka polštáře za záda: 15 cm
Montáž nutná: ano

Barvašedá
VýrobcevidaXL
EAN8720286704233
Produktové číslo výrobce3087251

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz