vidaXL 5dílná zahradní sedací souprava s poduškami masivní akácie [3058109]

SKU
559844
13399 Kč 11074 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Zahradní sedací souprava dokonale kombinuje funkčnost a styl a je perfektním místem, kde můžete v pohodlí odpočívat a užívat si krásného počasí, na chvilku si zdřímnout nebo si povídat s rodinou a přáteli.

Tato zahradní sedací souprava dokonale kombinuje funkčnost a styl a je perfektním místem, kde můžete v pohodlí odpočívat a užívat si krásného počasí, na chvilku si zdřímnout nebo si povídat s rodinou a přáteli.

Zahradní nábytek je vyrobený z masivního akáciového dřeva, takže se snadno čistí, hodně toho vydrží a je vhodný pro každodenní použití. Navíc má pevnou konstrukci a nevyžaduje téměř žádnou údržbu. Stůl je ideální pro servírování občerstvení a odkládání nápojů na dosah ruky. Přiložené podušky mají potah ze 100% polyesteru a hustou vycpávku, zajistí vám proto měkké a příjemné posezení. Sedací souprava má lehký a modulární design, je tedy zcela flexibilní a dá se bez námahy přesouvat tak, aby zapadla do každého prostředí. Můžete ji také zkombinovat s dalšími dílčími segmenty, a vytvořit si tak vlastní zahradní soupravu podle vašich představ!.

Poznámka

Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.

Čistění

Použijte jemný mýdlový roztok.

Skladování

Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.

Balení obsahuje

2 x rohová pohovka
1 x středová pohovka
1 x podnožka
1 x stůl
4 x poduška na sedák
5 x poduška na opěradlo

Vlastnosti

Barva podušky: tmavě šedá
Materiál: masivní akáciové dřevo s olejovou povrchovou úpravou, textil (100% polyester)
Rozměry rohové pohovky: 68,5 x 68,5 x 62 cm (Š x H x V)
Rozměry středové pohovky: 66 x 68,5 x 62 cm (Š x H x V)
Rozměry podnožky: 66 x 66 x 20 cm (Š x H x V)
Rozměry stolu: 68,5 x 68,5 x 24 cm (Š x H x V)
Tloušťka podušky: 10 cm
Montáž nutná: ano

Barvašedá
VýrobcevidaXL
EAN8720286209776
Produktové číslo výrobce3058109