vidaXL 5dílný skládací zahradní jídelní set masivní eukalyptové dřevo [3087162]

SKU
559967
5580 Kč 4612 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Skládací zahradní jídelní set ze dřeva má nadčasový rustikální design a představuje skvělou volbu, pokud si chcete vychutnávat večeře na zahradě nebo terase. Jídelní sestava je vyrobená z eukalyptového dřeva, které je odolné vůči povětrnostním podmínkám a vydrží dlouhá léta používání.

Tento skládací zahradní jídelní set ze dřeva má nadčasový rustikální design a představuje skvělou volbu, pokud si chcete vychutnávat večeře na zahradě nebo terase.

Jídelní sestava je vyrobená z eukalyptového dřeva, které je odolné vůči povětrnostním podmínkám a vydrží dlouhá léta používání. Povrch je přetřený olejem a lehko se čistí pomocí navlhčeného hadříku. Deska stolu má uprostřed otvor, kam lze zasunout slunečník. Jak stůl, tak židle se dají složit, aby nikde nepřekážely.

Poznámka

Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.

Čištění

Použijte jemný mýdlový roztok.

Skladování

Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.

Stůl

Materiál: masivní eukalyptové dřevo s olejovou povrchovou úpravou
Rozměry: 90 x 75 cm (průměr x V)
Průměr otvoru na slunečník: 5 cm

Židle

Materiál: masivní eukalyptové dřevo s olejovou povrchovou úpravou
Celkové rozměry: 48 x 57 x 91 cm (Š x H x V)
Montáž nutná: ano

Balení obsahuje

1 x stůl
4 x židle

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8720286703342
Produktové číslo výrobce3087162