vidaXL 5dílný zahradní jídelní set černý [3071808]

SKU
569893
16220 Kč 13405 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Vdechněte svému bydlení nový estetický půvab s tímto zahradním jídelním setem! Zahradní stůl je vyrobený z masivního akáciového dřeva, takže je pevný a stabilní. Olejem napuštěný povrch se snadno čistí vlhkým hadříkem. Prohnuté nohy dodávají stolu stylový vzhled.

Vdechněte svému bydlení nový estetický půvab s tímto zahradním jídelním setem! Zahradní stůl je vyrobený z masivního akáciového dřeva, takže je pevný a stabilní.

Olejem napuštěný povrch se snadno čistí vlhkým hadříkem. Prohnuté nohy dodávají stolu stylový vzhled. Jídelní židle mají ocelový rám, který je opletený klimaticky odolným PE ratanem, jsou proto bytelné a lze je jednoduše udržovat v čistotě. Každá židle k sobě má i hustě polstrovanou podušku, abyste si při odpočinku mohli dopřát mimořádný komfort.

Poznámka

Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.

Čištění

Použijte jemný mýdlový roztok.

Skladování

Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.

Stůl

Materiál: masivní akáciové dřevo s povrchovou olejovou úpravou
Rozměry: 120 x 75 cm (průměr x V)
Tloušťka desky: 2 cm

Židle

Barva polyratanu: černá
Barva podsedáku: černá
Materiál: polyratan, ocel s práškovým nástřikem
Rozměry: 58 x 63 x 108 cm (Š x H x V)
Rozměry sedáku: 44/49,5 x 54 cm (Š x H)
Výška sedáku od země: 42 cm
Výška područek od země: 61 cm
Rozměry opěradla : 43/51 x 95 cm (Š x V)
Tloušťka podušky na sedák: 4 cm
Montáž nutná: ano

Balení obsahuje

1 x stůl
4 x židle
4 x poduška na sedák
4 x poduška na opěradlo

Barvačerná
VýrobcevidaXL
EAN8720286409244
Produktové číslo výrobce3071808

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz