vidaXL 5dílný zahradní jídelní set černý [3099277]

SKU
556045
6880 Kč 5686 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Zahradní jídelní set představuje dokonalou kombinaci stylu a funkčnosti a stane se ústředním prvkem vaší zahrady, balkonu nebo terasy. Jídelní set na terasu má práškově lakovaný ocelový rám, takže je robustní a stabilní a ideální pro venkovní použití.

Tento zahradní jídelní set představuje dokonalou kombinaci stylu a funkčnosti a stane se ústředním prvkem vaší zahrady, balkonu nebo terasy.

Jídelní set na terasu má práškově lakovaný ocelový rám, takže je robustní a stabilní a ideální pro venkovní použití. Hladká skleněná deska stolu se snadno čistí vlhkým hadříkem a skvěle vám poslouží k podávání jídla a pití nebo k vystavení různých dekorativních předmětů. Lehké jídelní židle jsou vyrobené z plastu, lze je proto bez problémů udržovat v čistotě a přesouvat je. Svým provedením navíc připomínají ratan, a tak vnesou do vašeho venkovního bydlení nádech přírodního kouzla!.

Poznámka

Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.

Čistění

Použijte jemný mýdlový roztok.

Skladování

Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.

Stůl

Barva: černá
Materiál: práškově lakovaná ocel, sklo
Rozměry: 140 x 70 x 74 cm (D x Š x V)

Židle

Barva: černá
Materiál: ocel s práškovým nástřikem, plast
Rozměry: 58,5 x 53,5 x 88,5 cm (Š x H x V)
Odolný plast, který vypadá jako ručně pletený ratan
Maximální nosnost: 110 kg
Montáž nutná: ano

Balení obsahuje

1 x stůl
4 x židle

Barvačerná
VýrobcevidaXL
EAN8720286912515
Produktové číslo výrobce3099277

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz