vidaXL 5dílný zahradní jídelní set s poduškami šedočerný [3099288]

SKU
556722
6730 Kč 5562 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Zahradní jídelní set je ideálním místem ke stolování nebo odpočinku na čerstvém vzduchu! Stůl a židle mají rám z práškově lakované oceli, jsou tedy robustní, stabilní a skvěle se hodí pro každodenní venkovní použití.

Tento zahradní jídelní set je ideálním místem ke stolování nebo odpočinku na čerstvém vzduchu! Stůl a židle mají rám z práškově lakované oceli, jsou tedy robustní, stabilní a skvěle se hodí pro každodenní venkovní použití.

Židle jsou zhotoveny z voděodolného PE ratanu, takže se snadno čistí a můžete je klidně používat každý den. Hladkou skleněnou desku stolu jednoduše očistíte vlhkým hadříkem a výborně vám poslouží k servírování občerstvení a nápojů či k vystavení různých dekorativních předmětů.

Poznámka

Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.

Čistění

Použijte jemný mýdlový roztok.

Skladování

Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.

Balení obsahuje

1 x stůl
4 x židle
4 x poduška

Vlastnosti

Barva: šedá a černá
Materiál: PE ratan, práškově lakovaná ocel, sklo
Rozměry stolu: 80 x 80 x 74 cm (D x Š x V)
Rozměry židle: 53 x 58 x 84 cm (Š x H x V)
Šířka sedáku: 39/44,5 cm
Hloubka sedáku: 46 cm
Výška područek od země: 62/65 cm
Tloušťka podušky na sedák: 4 cm
Montáž nutná: ano

Barvašedá
VýrobcevidaXL
EAN8720286912621
Produktové číslo výrobce3099288