vidaXL 6dílná zahradní sedací souprava krémové podušky masivní akácie [3086950]

SKU
559955
19185 Kč 15855 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Dřevěná sedací souprava je perfektní kombinací stylu a funkčnosti. Na zahradě si s ní můžete užívat chvíle odpočinku a pohody s rodinou a přáteli. Rám z masivního akáciového dřeva je pevný, odolný a má dlouhou životnost. Dřevo je napuštěné olejem, sedací souprava je proto vhodná i pro venkovní použití.

Tato dřevěná sedací souprava je perfektní kombinací stylu a funkčnosti.

Na zahradě si s ní můžete užívat chvíle odpočinku a pohody s rodinou a přáteli. Rám z masivního akáciového dřeva je pevný, odolný a má dlouhou životnost. Dřevo je napuštěné olejem, sedací souprava je proto vhodná i pro venkovní použití. Odnímatelné podušky jsou silně polstrované, takže se vám na nich bude nesmírně dobře sedět. Součástí balení je také konferenční stolek v unikátním laťkovém provedení. Nevšední modulární design vám umožní všechny díly přestavovat a upravovat dle momentálních potřeb. Tato sedací souprava se zaručeně stane ústředním bodem vaší zahrady nebo terasy.

Poznámka

Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.

Čistění

Použijte jemný mýdlový roztok.

Skladování

Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.

Balení obsahuje

1 x stůl
3 x rohová pohovka
2 x středová pohovka
5 x poduška na sedák
8 x poduška na opěradlo

Vlastnosti

Barva polštáře: krémová
Materiál: masivní akáciové dřevo s olejovou povrchovou úpravou, textil (100% polyester)
Rozměry stolku: 65 x 65 x 35 cm (D x Š x V)
Rozměry rohové pohovky: 69 x 69 x 62,5 cm (Š x H x V)
Rozměry středové pohovky: 65 x 69 x 62,5 cm (Š x H x V)
Montáž nutná: ano

Barvahnědá (světlá)
VýrobcevidaXL
EAN8720286700440
Produktové číslo výrobce3086950