vidaXL 7dílná zahradní sedací souprava šedé podušky masivní teak [3087237]

SKU
547181
16065 Kč 13277 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Zahradní sedací souprava zaujme svým laťkovým designem a v kombinaci s měkkými poduškami představuje perfektní doplněk na vaši zahradu, terasu nebo dvorek. Pomůže vám vytvořit příjemné venkovní posezení, kde se dobře povídá s rodinou a přáteli nebo relaxuje na sluníčku.

Tato zahradní sedací souprava zaujme svým laťkovým designem a v kombinaci s měkkými poduškami představuje perfektní doplněk na vaši zahradu, terasu nebo dvorek.

Pomůže vám vytvořit příjemné venkovní posezení, kde se dobře povídá s rodinou a přáteli nebo relaxuje na sluníčku. Nábytek je zhotovený z extrémně odolného teakového dřeva, které je dobře vyzrálé, vysušené v peci a poté jemně a dohladka obroušené. Toto tvrdé dřevo je oceňované pro svou výjimečnou pevnost a klimatickou odolnost, a proto je jedním z nejoblíbenějších materiálů pro výrobu zahradního nábytku. Je to skvělá volba, pokud si chcete pořídit zahradní výbavu, která vám bude sloužit dlouhá léta. Broušený povrch se snadno čistí vlhkým hadříkem. Silně polstrované sedáky a opěradla přispívají k maximálnímu pohodlí, stejně jako přiložená opěrka nohou. Stolek je ideální pro odkládání nápojů a jídla.

Poznámka

Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.

Čistění

Použijte jemný mýdlový roztok.

Skladování

Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.

Balení obsahuje

2 x rohová pohovka
2 x středová pohovka
1 x stůl
2 x podnožka
6 x poduška na sedák
6 x poduška na opěradlo

Vlastnosti

Barva podušek: šedá
Materiál: jemně obroušené teakové tvrdé dřevo ošetřené lazurou na vodní bázi, textil (100% polyester)
Rozměry rohové pohovky: 66 x 66 x 60 cm (Š x H x V)
Rozměry středové pohovky: 63 x 66 x 60 cm (Š x H x V)
Rozměry stolku: 63 x 63 x 30 cm (Š x H x V)
Rozměry podnožky: 62,5 x 62,5 x 30 cm (Š x H x V)
Tloušťka podsedáku: 5 cm
Tloušťka polštáře za záda: 15 cm
Montáž nutná: ano

Barvašedá
VýrobcevidaXL
EAN8720286704097
Produktové číslo výrobce3087237