vidaXL 7dílný zahradní jídelní set [3060258]

SKU
535009
10885 Kč 8996 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Vdechněte svému bydlení nový estetický půvab s tímto zahradním jídelním setem! Jídelní stůl a židle jsou vybaveny ocelovými rámy s práškovým nástřikem, tudíž jsou jsou robustní a stabilní. Skleněná deska stolu se dá také usnadno očistit a je odolná vůči povětrnostním vlivům.

Vdechněte svému bydlení nový estetický půvab s tímto zahradním jídelním setem! Jídelní stůl a židle jsou vybaveny ocelovými rámy s práškovým nástřikem, tudíž jsou jsou robustní a stabilní.

Skleněná deska stolu se dá také usnadno očistit a je odolná vůči povětrnostním vlivům. Tento venkovní stůl je stabilní, má dlouhou životnost a je odolný proti korozi. Díky voděodolnému dutému ratanu z PVC jsou zahradní židle odolné, snadno se udržují a jsou vhodné pro každodenní venkovní použití. Opěradlo navíc dodává židli dodatečné pohodlí při sezení.

Poznámka

Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.

Čistění: Použijte jemný mýdlový roztokSkladování

Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.

Stůl

Barva: černá
Materiál: sklo, práškově lakovaná ocel
Celkové rozměry: 150 x 80 x 74 cm (D x Š x V)
Špičaté ocelové nohy

Židle

Barva: černá
Materiál: PVC dutý ratan, ocel s práškovým nástřikem
Rozměry: 60 x 55 x 90 cm (D x Š x V)
Délka područky: 51 cm
Šířka sedáku: 43 cm
Hloubka sedáku: 50 cm
Montáž nutná: ano

Balení obsahuje

1 x stůl
6 x židle

Barvačerná
VýrobcevidaXL
EAN8720286241806
Produktové číslo výrobce3060258