vidaXL 8dílná zahradní sedací souprava černá masivní borovice [3082576]

SKU
547835
9880 Kč 8165 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
S touto zahradní sedací soupravou můžete v klidu odpočívat a užívat si krásného počasí, povídat si s rodinou a přáteli anebo si na chvilku zdřímnout. Zahradní sedací souprava je vyrobená z masivního borového dřeva, které je pevné a zaručuje výbornou stabilitu.

S touto zahradní sedací soupravou můžete v klidu odpočívat a užívat si krásného počasí, povídat si s rodinou a přáteli anebo si na chvilku zdřímnout.

Zahradní sedací souprava je vyrobená z masivního borového dřeva, které je pevné a zaručuje výbornou stabilitu. Můžete ji navíc zkombinovat s dalšími modulárními segmenty, a vytvořit si tak sedací soupravu přesně podle vašich představ!.

Poznámka

Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.

Čistění: Použijte jemný mýdlový roztokSkladování

Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.

Balení obsahuje

6 x středová pohovka
2 x rohová pohovka

Vlastnosti

Barva: černá
Materiál: masivní borové dřevo
Rozměry středové pohovky: 63,5 x 63,5 x 62,5 cm (Š x H x V)
Rozměry rohové pohovky: 63,5 x 63,5 x 62,5 cm (Š x H x V)
Montáž nutná: ano

Barvačerná
VýrobcevidaXL
EAN8720286684580
Produktové číslo výrobce3082576