vidaXL Barové stoličky 2 ks masivní recyklované dřevo [245800]

SKU
527314
3525 Kč 2913 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Set 2 barových židlí ve vintage stylu vnese do vaší kuchyně nebo jídelny starožitný a nadčasový vzhled. Barové židle jsou vyrobeny z masivního recyklovaného dřeva, které pochází ze starých rybářských lodí a obsahuje různé typy dřeva, jako je dřevo mindi (bílý cedr), akácie, pobřežní ibišek apod.

Tento set 2 barových židlí ve vintage stylu vnese do vaší kuchyně nebo jídelny starožitný a nadčasový vzhled.

Barové židle jsou vyrobeny z masivního recyklovaného dřeva, které pochází ze starých rybářských lodí a obsahuje různé typy dřeva, jako je dřevo mindi (bílý cedr), akácie, pobřežní ibišek apod. To znamená, že recyklované dřevo má charakteristiky všech těchto různých druhů dřevin. Navíc je již zestárlé, zvětralé a vyschlé, takže se nesmršťuje ani neohýbá. Známky opotřebení a zřetelná kresba dřeva dávají setu jeho vlastní příběh a unikátní vzhled. Každá fáze výrobního procesu byla provedena s největší pečlivostí, ať už se jedná o leštění, natírání nebo lakování. Montáž barových stoliček je snadná. Balení obsahuje 2 barové stoličky.

Důležité upozornění

Odstín a kresba dřeva se mohou lišit kus od kusu, díky čemuž je každý stolek jedinečný a lehce odlišný od ostatních. Výběr kusu k dodání je náhodný.

Vlastnosti

Barva: vícebarevná
Materiál: masivní recyklované lodní dřevo
Rozměry: 40 x 40 x 106 cm (Š x H x V)
Výška sedáku od země: 75 cm

Barvavícebarevné
VýrobcevidaXL
EAN8718475596585
Produktové číslo výrobce245800