vidaXL Dvojité lehátko se zeleně impregnovaná borovice [315399]

SKU
534881
4025 Kč 3326 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Dřevěné zahradní lehátko pro 2 vám nejen poskytne pohodlné místo na sezení nebo ležení, ale navíc vnese na vaši zahradu či terasu rustikální kouzlo. Lehátko je zhotovené z masivní impregnované borovice, takže výborně odolává klimatickým vlivům, má dlouhou životnost a dá se snadno čistit vlhkým hadříkem.

Toto dřevěné zahradní lehátko pro 2 vám nejen poskytne pohodlné místo na sezení nebo ležení, ale navíc vnese na vaši zahradu či terasu rustikální kouzlo.

Lehátko je zhotovené z masivní impregnované borovice, takže výborně odolává klimatickým vlivům, má dlouhou životnost a dá se snadno čistit vlhkým hadříkem. Výšku opěradla i podnožky si můžete nastavit dle vlastní potřeby, abyste se mohli co nejpohodlněji uvelebit. Lehátko v sobě kombinuje styl, odolnost a praktičnost a oživí váš venkovní prostor svým nadčasovým designem.

Poznámka

Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.

Čistění

Použijte jemný mýdlový roztok.

Skladování

Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.

Vlastnosti

Materiál: borové dřevo (se zelenou impregnací)
Rozměry: 200 x 138 x (31,5–77) cm (D x Š x V)
Montáž nutná: ano

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8720286211434
Produktové číslo výrobce315399