vidaXL Jídelní stůl 120 x 60 x 76 cm masivní recyklované dřevo [247950]

SKU
526123
3895 Kč 3219 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Dřevěný jídelní stůl v industriálním stylu je poutavým doplňkem do vaší kuchyně či jídelny. Jídelní stůl je vyrobený z masivního recyklovaného dřeva, takže je vysoce stabilní a odolný. Recyklované dřevo má vlastnosti různých druhů dřeva, jako je teak, mangovník akácie atd.

Tento dřevěný jídelní stůl v industriálním stylu je poutavým doplňkem do vaší kuchyně či jídelny.

Jídelní stůl je vyrobený z masivního recyklovaného dřeva, takže je vysoce stabilní a odolný. Recyklované dřevo má vlastnosti různých druhů dřeva, jako je teak, mangovník akácie atd. Takové dřevo má již zestárlé, je zvětralé a vysušené, takže se nesmršťuje ani neohýbá. Každý krok výrobního procesu, ať už je to leštění, barvení nebo lakování, je prováděn s největší péčí. Silné ocelové nohy s práškovým nástřikem zvyšují stabilitu stolu. Sestavení jídelního stolu je snadné.

Důležité upozornění

Barvy a odstíny dřeva se mohou lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.

Vlastnosti

Materiál: masivní recyklované dřevo a železo s práškovým nástřikem
Rozměry: 120 x 60 x 76 cm (D x Š x V)

Barvavícebarevné
VýrobcevidaXL
EAN8718475740469
Produktové číslo výrobce247950

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz