vidaXL Jídelní stůl 140 x 70 x 76 cm masivní recyklované dřevo [286489]

SKU
527008
5900 Kč 4876 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Elegantní jídelní stůl je osobitým doplňkem do vaší kuchyně či jídelny. Deska jídelního stolu je zhotovena z masivního recyklovaného dřeva, které pochází z trámů, podlah a podpěrných nosníků ze starých budov určených k demolici.

Tento elegantní jídelní stůl je osobitým doplňkem do vaší kuchyně či jídelny.

Deska jídelního stolu je zhotovena z masivního recyklovaného dřeva, které pochází z trámů, podlah a podpěrných nosníků ze starých budov určených k demolici. Může tedy obsahovat celou řadu typů dřeva, jako je borovice, teak, buk, dub, cedr, mangovník, akácie atd. Recyklované dřevo tak nabývá vlastností všech těchto rozličných dřevin. Zároveň je již zestárlé, zvětralé a vyschlé, takže se nesmršťuje ani neohýbá. Známky opotřebení a zřetelná kresba dřeva vypovídají o bohaté historii každého stolu a dávají mu unikátní vzhled. Zručné řemeslné zpracování podtrhuje jeho působivý retro styl. Všechny fáze výrobního procesu jsou prováděny s největší pečlivostí, ať už se jedná o leštění, natírání anebo lakování. Sestavení jídelního stolu je snadné.

Důležité upozornění

Masivní recyklované dřevo se vyznačuje přirozenou kresbou, a proto je také každý z našich jídelních stolů jedinečný a lehce odlišný od všech ostatních. Výběr kusu k dodání je náhodný.

Vlastnosti

Materiál: masivní recyklované dřevo
Rozměry: 140 x 70 x 76 cm (D x Š x V)
Povrch: leštěný, natřený a nalakovaný
Montáž nutná: ano

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8719883802978
Produktové číslo výrobce286489